Vink artikelen aan om ze toe te voegen aan de winkelmandje, of Selecteer alles
Omschrijving
Laat je trouwgasten tijdens je trouwdag de spontane momenten vastleggen. Leg ze op de tafels of deel ze uit en je krijgt een bonte collectie trouwfoto's ervoor terug.
Wegwerpcamera met zilveren hartjes
400 ISO film, flits en 27 opnames.
=======
Zo, dat was de korte beschrijving. Nog wat meer uitleg. Deze cameraatjes zijn "ouderwetse" camera's en ervaring heeft ons geleerd dat ze soms enige uitleg behoeven. Niet omdat de camera's zo ingewikkeld zijn, maar omdat we helemaal gewend zijn geraakt aan digitale camera's en de camerafunctie in onze telefoon. Dan gaan analoge weddingcamera's gewoon anders! Maar jullie gaan er helemaal uit komen hoor.
In deze camera's zit een filmpje. Dit filmpje heeft een maximum aan 27 opnamen die je kunt maken. Een tip op dit punt: wees voorzichtig met het geven van deze camera's aan kinderen. Die kunnen een neiging hebben snel te klikken, door te draaien en binnen 3 minuten je hele filmpje vol te schieten. Huh? Doordraaien?
Ja, er zit een draaiwieltje op dat doorgedraaid moet worden om een nieuwe foto te kunnen maken. Anders zal het knopje niet in te drukken zijn.
Tevens zit er een flitser op. De soort flitser varieert nog wel eens van een schuifje dat omhoog of omlaag gezet moet worden tot een klepje dat naar buiten geduwd moet worden. In ieder geval volgt er een indicatorlampje dat gaat branden wanneer de flitser klaar is voor gebruik. WACHT HIER OP! Ongeduldig? Dan maak je een foto zonder flits en kan het zijn dat je foto te donker is. Maak je foto's buiten tijdens de bruiloft in een prachtige stralende zon hoef je natuurlijk de flitser niet te gebruiken.
Het kan aan te raden zijn in een mooi lijstje bij de camera's wat instructies te vermelden voor je gasten. Over het gebruik van de camera's en over hoe jullie willen dat de camera's gebruikt worden! Laat jullie gasten weten wat jullie verwachtingen zijn. Leuke partyfoto's van de gasten bijvoorbeeld. Bruiloftgasten kunnen de neiging hebben om allemaal als een soort bruidsfotografen momenten voor jullie vast te gaan leggen van de eerste dans. Leg 10 camera's neer en je hebt 40 foto's van hetzelfde moment. De gasten klikken wel vrolijk door. Wil je graag foto's van de gasten en van wat zij gedaan hebben tijdens het feest? Laat het ze weten! Roep het om, schrijf het op een briefje. Maar geef instructies.
Vergeet niet door te geven waar de wegwerpcamera's achtergelaten mogen worden. Zet een doos neer, stel iemand verantwoordelijk. Cameraatje vol? Geef hem aan Sofie! En Sofie regelt het verder.
Na de bruiloft kunnen de wegwerpcamera's worden weggebracht bij een drogist, warenhuis of supermarkt waar ze foto's ontwikkelen, plak ze in een fotoalbum en jullie hebben een originele herinnering!
Beoordelingen
![]() |
2012-05-14 | 02:41:58 |
Leuke gadget op een bruiloft en iets chiquer dan de standaardwegwerpcamera. |
|
![]() |
2012-05-07 | 01:18:30 |
Ziet er leuk uit en voldoet hopelijk aan de eis. Camera's worden pas a.s. vrijdag gebruikt. |
|
![]() |
2012-05-03 | 01:00:31 |
Snel geleverd! |
|
![]() |
2012-05-02 | 06:01:55 |
Zag er zeer netjes uit |
|
![]() |
2012-04-30 | 09:28:05 |
Ziet er leuk uit en is niet duur. |
|
| Meer beoordelingen » | |
U bent wellicht geïnteresseerd in de volgende producten:
Weddingcamera ivoor met gouden hartjes
€ 4,95
|
Achtergronddoek Embracing Hearts
€ 110,00
|
Fotoalbum Deep Roses ivory
€ 37,95
|









