Bedrukt snoep als trouwbedankjes
Vind je het lastig om iets leuks te bedenken als bedankje voor jullie bruiloft? Snoep bedrukt met jullie namen en trouwdatum is leuk, lekker, persoonlijk en origineel! Je kan kiezen uit allerlei persoonlijk bedrukt snoep zoals bedrukte pepermuntjes in twee maten, bedrukte spekjes, of bedrukte vruchtenhartjes/snoephartjes.
Kies zelf wat jullie op het snoep bedrukt willen hebben, bijvoorbeeld jullie namen en trouwdatum! Het bedrukte snoep is niet alleen leuk om te gebruiken als trouwbedankjes.
Ook kan het bedrukte snoep uitgedeeld worden gedurende de trouwdag zelf:
- Zet een schaal met bedrukt pepermunt bij de ingang van de kerk, voor een frisse smaak voordat de kerkdienst begint.
- Kinderen zijn dol op snoep, geef ze een klein zakje mee voor tijdens de ceremonie, zo kunnen ze rustig op hun snoepjes sabbelen, in plaats van schreeuwend door het gemeentehuis rennen tijdens de ceremonie!
- Zet een schaal neer bij de uitgang van de receptiezaal of feestzaal, met de tekst ‘leuk dat je er was!’ Zo neem je toch og attent afscheid van de gasten die weg gaan.